Labels (Thermal), label roll, TSC, thermal paper, W 100mm, H 150mm [38-T100150-11LF-02]
label roll, TSC, thermal paper, premium coated, for midrange/high end printers, direct thermal, core: 76mm, diameter 203mm, dimensions, W 100mm, H 150mm, labels/roll 1200 labels/roll